Asociaţia Smiles

Orice utilizare tendenţioasă
sau denaturată
a informaţiilor prezentate
poate atrage efecte juridice.
Asociaţia Smiles este
operator autorizat
pentru prelucrarea datelor
cu caracter personal
nr. 90938472.

©  2010-2014
Toate drepturile rezervate
Asociației Smiles

Cum poți deveni susținător sau donator pentru Smiles?

Dorim să vă dăm posibilitatea de-a vă alătura eforturilor de sprijinire a celor care au nevoie de ajutorul nostru! De aceea, vă invităm să deveniți voluntari Smiles, donând astfel din timpul vostru pentru a sta de vorbă cu unul dintre vârstnicii pe care îi asistăm sau a vă juca cu copiii de la grădiniță, pentru a da o mână de ajutor la repararea unui acoperiș sau a unui perete ce stă să cadă. Sau, pur și simplu, poate doriți să fiți de ajutor și să faceți orice ar fi nevoie – voluntariatul perfect!

De asemenea, oricând o donație în bani sau bunuri este foarte binevenită! Donațiile voastre pot ajuta la alcătuirea pachetului lunar pentru o familie sau o comunitate, pot oferi hrană și adăpost unei persoane fără locuință sau pot ajuta un copil să nu abandoneze școala. Orice proiect social poate funcționa doar dacă există resurse financiare și materiale, de aceea, orice donație este foarte importantă și poate însemna cu adevărat schimbarea unui destin!

Nu ezitați să ne contactați pentru acordarea oricărui fel de sprijin sau fie și numai pentru a ne spune o vorbă de încurajare!

Cont bancar:

Banca Românească, sucursala Oradea

în LEI: RO88 BRMA 0050 0050 9680 0000

în EURO: RO26BRMA 005 000 509 689 5400

cod SWIFT: BRMAROBU

Puteți fi siguri că implicarea voastră face diferența!

Sponsori și parteneri: